Primăria Costești, Primar Toma Peștereanu: „Sărbătorile albe să vă găsească veseli, fericiţi şi multumiţi de realizările din acest an! Vă doresc ceea ce-mi doresc şi mie: Sănătate, că-i mai bună decât toate!” La Mulți Ani!
Primăria Costești, Primar Toma Peștereanu: „Sărbătorile albe să vă găsească veseli, fericiţi şi multumiţi de realizările din acest an! Vă doresc ceea ce-mi doresc şi mie: Sănătate, că-i mai bună decât toate!” La Mulți Ani!
Primăria Costești, Primar Toma Peștereanu
„Sărbătorile albe să vă găsească veseli, fericiţi şi multumiţi de realizările din acest an! Vă doresc ceea ce-mi doresc şi mie: Sănătate, că-i mai bună decât toate!”
La Mulți Ani!
Ministerul Muncii și Solidarității Sociale a aprobat recunoașterea oficială a ocupației de enolog în Clasificarea Ocupațiilor din România (COR). Recunoașterea…
Romeo Dunca, președintele Consiliului Județean Caraș-Severin, a semnat contractul de finanțare pentru dotarea Spitalului Județean de Urgență Reșița cu echipamente…