NURVIL SRL Rm.Vâlcea, distribuitor autorizat VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, Skoda Service și DasWeltauto în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajează în cadrul Departamentului Service, personal specializat pentru postul de: Electrician auto

151 0

Profilul candidatului:

Cerințe:

  • Studii medii tehnice (profil electrician auto);
  • Autorizare în domeniul instalațiilor de înalta tensiune constituie un avantaj
  • Vechime de minim 3 ani in domeniul reparatiilor auto (lucrari electrice)
  • Angajarea anterioara în cadrul unei reprezentante auto constituie un avantaj
  • Disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare
  • Disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto.

Responsabilităţi principale

  • Realizarea lucrărilor de diagnoza electronică pentru autovehicule, împreună cu tehnicianul de diagnoza;
  • Verificarea, întreținerea și remedierea defecțiunilor de natură electrică și electronică;
  • Realizarea lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică;
  • Execută operații și lucrări care vizează instalația electrică a autoturismelor în scopul funcționării acestora la standardele impuse de producator;
  • Instalare, reglarea şi repararea părţilor electrice si electronice;
  • Candidatul trebuie să cunoască folosirea aparatelor de măsurat şi diagnosticat necesare efectuării lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică.

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):

  • Salariu atractiv;
  • Posibilități de perfecționare profesională;
  • Excelente oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la sediul societății din Rm. Vâlcea, str.Ștrandului, nr.52 A, jud. Vâlcea sau la adresa de e-mail: hr@nurvil.ro, până la data de 30.06.2024. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzătoare postului vizat.

Articole asemănătoare

Scrie un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *