Curierul de Râmnic

Să repornim petrochimia!

Postat de - 31 ianuarie, 2020
Romgaz ar urma să înceapă de la zero o investiție în petrochimie, dar “poate vor fi și alți invesitori care vor dori să facă petrochimie în România”, a spus ministrul…
Mai mult